Title Image

Meble do przedpokoju

Przedpokój to pierwsze pomieszczenie, które widza nasi goście. Dodatkowo to pomieszczenie, w którym przechowujemy nakrycia wierzchnie, sprzęty AGD i inne przedmioty. Z tego względu powinno w sobie łączyć kila funkcji – estetyczną, wizytową oraz funkcjonalną. Urządzając przedpokój powinniśmy pamiętać o tych funkcjach, co sprawi, że pomieszczenie będzie pękną wizytówką naszego domu lub mieszkania, zapraszającą gości do środka.

Jak zatem dobrze urządzić przedpokój? Wybierając meble na wymiar, które pozwolą optymalnie urządzić to pomieszczenie i poprawnie wykorzystać każdy skrawek powierzchni. W każdym przedpokoju powinno znaleźć się miejsce na szafę, lustro, wieszaki, szafki, pawlacze lub komody. Wszystko zależy od rozmiaru i możliwości jakie daje korytarz w Twoim domu.

Funkcjonalne meble w przedpokoju

Trudno wyobrazić sobie przedpokój bez pojemnej szafy lub garderoby. Obecnie bardzo chętnie wybieramy szafy z drzwiami przesuwnymi, na których montowane jest lustro. Szafa tego typu nie potrzebuje dodatkowej przestrzeni, a korzystanie z niej jest wygodne. W przypadku wnęki montuje się szafy wnękowe, również z drzwiami przesuwnymi. Dlaczego szafy z lustrem? Lustro odbija światło, a tym samym rozjaśnia i optycznie powiększa pomieszczenie. Z tego względu aranżacja przedpokoju rozpoczyna się od szafy.

Bardzo ważną rolę odgrywają także szafki, które powinny posiadać obszerne szuflady. Szuflada pozwala na przechowywanie drobnych przedmiotów, które często przydają się przy wychodzeniu z domu. Możemy tu trzymasz szaliki, czapki, rękawiczki, torebki i wiele innych.

Nie wszystkie przedpokoje są na tyle duże, że pozwalają montować w nich szafy. Wówczas idealnym rozwiązaniem są stylowe wieszaki oraz szafki na buty. Niektóre z nich posiadają siedzisko, które ułatwia nakładanie i zdejmowanie obuwia.

Meble na zamówienie

Marzysz o idealnym przedpokoju, który będzie świetną wizytówką Twojego domu? Postaw na funkcjonalność i wybierz stylowe meble na zamówienie. W ten sposób będą optymalnie dopasowane do pomieszczenia, nie zaburzając jego ergonomii, a jednocześnie dodadzą tak pożądanej estetyki i szyku.

meble do przedpokoju

Meble na zamówienie od producenta Smok to gwarancja wysokiej jakości i dbałości o elegancki wygląd. Zlecenia wykonujemy w Lublinie oraz najbliższej okolicy. Zapraszamy także do naszego sklepu firmowego przy alejach Racławickich 34 w Lublinie.

Poznaj nasze meble

Potrzebujesz konkretnych rozwiązań, zobacz nasze meble łazienkowe. Oferowane przez nas produkty wykonane są z trwałych płyt MDF, dzięki czemu gwarantują odporność na uszkodzenia oraz trwałość przez wiele lat. Meble mogą być wyposażone w różne udogodnienia, dzięki czemu korzystanie z nich jest komfortowe i przyjemne, a także zapewniają funkcjonalną przestrzeń do przechowywania.

Szafy
do przedpokoju

Szafy w przedpokoju powinny pozwolić na przechowywanie kurtek, wierzchnich ubrań, obuwia czy różnych drobiazgów. Szafy z drzwiami przesuwnymi to idealne rozwiązanie na Twoje potrzeby.

Wieszaki
do przedpokoju

Każdy przedpokój powinien być wyposażony w wieszaki. Te mogą być zamontowane na ścianie lub na specjalnym stojaku. Ich rozmiar i ilość zależne są od wielkości pomieszczenia.

Szafki
i półki na buty

Szafki łazienkowe to niezbędne wyposażenie kuchni. Pozwalają na przechowywanie kosmetyków, środków czystości oraz akcesoriów niezbędnych w łazience.

Pawlacze
do przedpokoju

Słupki łazienkowe to doskonałe rozwiązanie dla małych i nietypowych łazienek. Dostępne w typie wiszącym lub na podłodze. Pozwalają na uzyskanie dużej przestrzeni do przechowywania.