Barki kuchenne

Posiadasz aneks połączony z salonem? Barek kuchenny to idealny sposób na oddzielenie kuchni od salonu i zyskanie dodatkowej przestrzeni roboczej. Barki kuchenne prezentują się bardzo nowocześnie i stylowo, dodając wnętrzu wyjątkowego charakteru. Montaż barku kuchennego nie wymaga gruntownego remontu, a jedynie wydzielenia dodatkowej przestrzeni.

barki kuchenne

Zalety barków kuchennych

Wiele aneksów nie prezentuje się dobrze, głównie z powodu niepoprawnie wydzielonej przestrzeni kuchennej. Idealnym rozwiązaniem są barki kuchenne, które prezentują się nowocześnie i stylowo.

Barek pozwoli nam zyskać dodatkową przestrzeń, która może być wykorzystana w różnoraki sposób. Jest to dodatkowa strefa do przechowywania (jeśli barek posiada szafki i szuflady), strefa robocza (jeśli posiada szeroki blat lub odrębną półkę), a także jako bufet, na którym można spożywać posiłki lub przyjmować gości. W ostatnim przypadku niezbędne będą modne hokery.

Główną rolą barku jest wyraźne oddzielenie strefy kuchennej od salonu. Warto zaznaczyć, że nie powinno to odbić się na optycznym pomniejszeniu pomieszczeń. Nie powinno także przytłaczać i zaburzać równowagi dotychczasowej aranżacji.

Barek kuchenny – element zabudowy kuchni

Barek kuchenny może być zamontowany w każdym momencie nawet wtedy, gdy nasza kuchnia została już urządzona. Warto zdecydować się na meble na wymiar, które pozwolą na idealne wkomponowanie konstrukcji w istniejącą zabudowę, a także podkreślenie jej walorów estetycznych.

Pamiętajmy, że aneks kuchenny i elementy jego zabudowy nie powinny zaburzać aranżacji całego pomieszczenia. Zarówno salon jak i zabudowa kuchenna powinny się równoważyć i uzupełniać, ale jednocześnie posiadać wyraźnie zaznaczone strefy. Wówczas całość prezentuje się atrakcyjnie i jest pozytywnie odbierana przez domowników i gości.

Potrzebujesz nowoczesnych, trwałych i funkcjonalnych mebli?

Wyślij zapytanie lub zadzwoń pod numer

81 53 305 65

Zapraszamy także do naszego sklepu firmowego przy alejach Racławickich 34 w Lublinie. Doradzimy i przygotujemy odpowiednią propozycję z kosztorysem.

Poznaj pozostałe meble

Szafki
kuchenne

Blaty
kuchenne

Półki
kuchenne

Meble na zamówienie od producenta Smok to gwarancja wysokiej jakości i dbałości o elegancki wygląd. Zlecenia wykonujemy w Lublinie oraz najbliższej okolicy. Zapraszamy także do naszego sklepu firmowego przy alejach Racławickich 34 w Lublinie.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij