Title Image

Meble łazienkowe na wymiar

Kto z nas nie marzy o pięknej i atrakcyjnej łazience? Oryginalna aranżacja jest możliwa tylko, jeśli wybierzemy meble na wymiar. Firma Smok z Lublina od wielu lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości mebli łazienkowych, które produkowane są na podstawie indywidualnych projektów. W toku naszej działalności udało się nam odmienić wnętrza wielu łazienek, które prezentują się estetycznie, czysto i oryginalnie. Jeśli rozpoczynać dzień to tylko w łazience Twoich marzeń!

Przestrzeń idealnie wykorzystana

Aranżacja łazienki z reguły jest bardzo trudnym wyzwaniem. Łazienki w blokach są małe i nieustawne, złe zaplanowanie pomieszczenia i zły dobór wyposażenia powoduje, że tracimy cenną przestrzeń. Wybierz meble na zamówienie, które sprawią, że Twoje wnętrze zyska niepowtarzalny i nowoczesny charakter.

Zaprojektujemy dla Ciebie rozmieszczenie wszystkich elementów wyposażenia: lustra, szafek, półek wiszących i innych. Wszystko tak, aby wygodnie było Tobie przechowywać kosmetyki, chemię i środki czystości. Optymalny rozkład mebli zagwarantuje pożądaną funkcjonalność pomieszczenia.

Funkcjonalne meble na wymiar

Firma Smok specjalizuje się w kompleksowej obsłudze projektowania i zabudowy łazienek, a także innych pomieszczeń. Produkowane przez nas meble łazienkowe cechują się wysoką jakością, elegancją i estetycznym wyglądem. Oferujemy możliwość wykonania mebli w różnym przedziale cenowym, dzięki możliwości zastosowania wielu typów materiałów, bądź prostszego systemu konstrukcyjnego, bez wpływu na jakość mebli.

Meble łazienkowe

Stosowane fronty mebli łazienkowych:

  • płyta meblowa, laminowana – 60 dekorów – bez frezu
  • płyta MDF lakierowana (mat lub połysk) – 120 kolorów – 8 rodzajów frezów

Płyta meblowa oklejana jest obrzeżem PVC dostępnym w 60 kolorach i grubości: 2mm.

Szuflady:

Stosujemy niezawodny zawiasy puszkowe produkcji włoskiej lub austriackiej.

Systemy wysuwu szuflad:

  • prowadnice rolkowe,
  • prowadnice kulkowe
  • prowadnice z metalowymi bokami – system samohamowny.

Blaty:

  • posforming, grubości 28 i 38mm – 180 dekorów,
  • rausolid, grubość dowolna – 17 dekorów,
  • konglomerat, grubość 28mm – na indywidualne zamówienie.

Meble na zamówienie od producenta Smok to gwarancja wysokiej jakości i dbałości o elegancki wygląd. Zlecenia wykonujemy w Lublinie oraz najbliższej okolicy. Zapraszamy także do naszego sklepu firmowego przy alejach Racławickich 34 w Lublinie.

Poznaj nasze meble

Potrzebujesz konkretnych rozwiązań, zobacz nasze meble łazienkowe. Oferowane przez nas produkty wykonane są z trwałych płyt MDF, dzięki czemu gwarantują odporność na uszkodzenia oraz trwałość przez wiele lat. Meble mogą być wyposażone w różne udogodnienia, dzięki czemu korzystanie z nich jest komfortowe i przyjemne, a także zapewniają funkcjonalną przestrzeń do przechowywania.

Szafki
łazienkowe

Szafki łazienkowe to niezbędne wyposażenie kuchni. Pozwalają na przechowywanie kosmetyków, środków czystości oraz akcesoriów niezbędnych w łazience.

Słupki
łazienkowe

Słupki łazienkowe to doskonałe rozwiązanie dla małych i nietypowych łazienek. Dostępne w typie wiszącym lub na podłodze. Pozwalają na uzyskanie dużej przestrzeni do przechowywania.