Szafy wnękowe

Wnęki już od wielu lat przestały być problemem, a wiele pomieszczeń jest wręcz projektowanych tak, aby posiadało wnęki. W ten sposób zyskujemy możliwość ich zabudowy poprzez montaż szaf wnękowych. Dzięki temu świetnie komponują się we wnętrza i nie zabierają cennego miejsca. Zapewniają przy tym dużą powierzchnię do przechowywania, która jest łatwo dostępna.

Szafy wnękowe najczęściej montowane są w przedpokojach, sypialniach czy w pokojach dziecięcych.

szafy wnękowe

Szafy wnękowe na wymiar

Wnęki posiadają różne wymiary, dlatego jeśli decydujemy się na ich zabudowę to powinniśmy zdecydować się na indywidualne zamówienie. Pozwoli to optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i dostosować ją do naszych potrzeb. Szafy wnękowe mogą być wyposażone w standardowe i niestandardowe akcesoria, a także w oświetlenie LED. Wszystko to sprawia, że korzystanie z nich jest wygodne i komfortowe.

Zabudowy wnęk na wymiar najczęściej wyposażone są w drzwi przesuwne, które nie wymagają dodatkowej przestrzeni do otwierania. Nasi klienci wybierają modne wzory oraz płyty laminowane z wysokim połyskiem. Do małych pomieszczeń proponujemy lustra, które rozjaśniają i optycznie powiększają pomieszczenia.

Nowoczesna zabudowa wnęk

Szafy wnękowe to bardzo chętnie wybierane meble na zamówienie. Mogą z powodzeniem zastąpić garderobę w przedpokoju lub sypialni. Najczęściej wybieraną formą zabudowy wnęki są szafy z drzwiami przesuwnymi, które prezentują się nowocześnie i atrakcyjnie wizualnie. Korpus szafy może być pokryty laminatem z wysokim połyskiem, z grafikami na szkle lub modnymi wzorami. Dzięki temu pięknie uzupełnia wnętrze, dodając mu stosownego charakteru.

Potrzebujesz nowoczesnych, trwałych i funkcjonalnych mebli?

Wyślij zapytanie lub zadzwoń pod numer

81 721 68 02

Doradzimy i przygotujemy propozycję z kosztorysem.

Poznaj nasze szafy

Szafy
do przedpokoju

Szafy
do sypialni

Szafy
przesuwne z lustrem

Meble na zamówienie od producenta Smok to gwarancja wysokiej jakości i dbałości o elegancki wygląd. Zlecenia wykonujemy w Lublinie oraz najbliższej okolicy. Zapraszamy także do naszego sklepu firmowego przy alejach Racławickich 34 w Lublinie.