Płyny do dezynfekcji

Jesteśmy producentem płynów antybakteryjnych/antywirusowych do dezynfekcji rąk oraz płynów o działaniu bakteriobójczym i wirusobójczym do dezynfekcji różnego rodzaju powierzchni zmywalnych mających i nie mających kontaktu z żywnością.

Według WHO najlepszym sposobem do uniknięcia zarażeniem wirusem Covid-19 jest zachowanie higieny i regularne mycie rąk mydłem lub płynami na bazie alkoholu o stężeniu minimum 70g/100g alkoholu etylowego. W sytuacjach gdy nie ma dostępu do bieżącej wody najlepszym sposobem na usunięcie wirusa z powierzchni ciała jest zastosowanie roztworów na bazie alkoholu.

Płyny naszej produkcji są bezzapachowe, ponieważ wykonane są na bazie oczyszczonego (rektyfikowanego) alkoholu etylowego. Oferowany przez nas produkt jest zarejestrowany jako produkt biobójczy i posiada stosowne pozwolenia: nr 2643/TP/2020 i 2680/TP/2020 wydane przez Urząd Rejestracji produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych na udostępnianie na rynku.

Dostępne pojemności płynów: 5l, 2l, 500 ml (ze spryskiwaczem).

Skuteczne środki do dezynfekcji Smok

Dostępne dla osób indywidualnych, firm oraz hurtowni.

Wyślij zapytanie lub zadzwoń pod numer

e-mail: firma@smok.biz.pl

81 72 16 802

660 450 607

601 144 248

Wyślij zapytanie
środek do powierzchni 2l
środek do dezynfekcji rąk
płyny ze spryskiwaczem
duże płyny do dezynfekcji rąk oraz powierzchni

SMOK Antybakteryjny płyn do powierzchni. Nazwa substancji czynnej oraz jej zawartość: Etanol, WE: 200-578-6, CAS: 64-17-5, zawartość: 70g/100g

SMOK Antybakteryjny płyn do rąk. Nazwa substancji czynnej oraz jej zawartość: Etanol, WE: 200-578-6, CAS: 64-17-5, zawartość: 70g/100g

Płyny antybakteryjne i antywirusowe Smok

Odpowiednia dezynfekcja powierzchni oraz rąk to nie tylko wymóg jednostek medycznych. Obecna sytuacja epidemiologiczna powoduje, że środki do dezynfekcji wymagane są w miejscach publicznych, biurach i punktach usługowych. O właściwą dezynfekcję powinniśmy zadbać także w naszych domach, chroniąc w ten sposób siebie oraz naszych bliskich.

Idealnym rozwiązaniem są specjalne płyny do dezynfekcji, które posiadają wysokie właściwości bakterio i wirusobójcze. Ich częste stosowanie tworzy warunki, które uniemożliwiają rozwój zarazkom, które mogą szkodzić naszemu zdrowiu.

Środki do dezynfekcji Smok

Najpopularniejszymi, a zarazem najskuteczniejszymi środkami do dezynfekcji powierzchni są płyny na bazie etanolu. Cechuje je wysoka skuteczność, a także możliwość stosowania na wielu powierzchniach. Mogą mieć kontakt z żywnością oraz skórą człowieka, odpowiedni dobór substancji nawilżających powoduje, że nie podrażniają skóry, odpowiednio ją nawilżając.

Nasza firma uzyskała pozytywną decyzję Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, dzięki czemu możemy oferować własne środki do dezynfekcji powierzchni oraz rąk, które mogą mieć kontakt z żywnością.

Nasze środki z powodzeniem znajdą zastosowanie w przychodniach zdrowia, gabinetach stomatologicznych, salonach kosmetycznych, fryzjerskich, lokalach gastronomicznych, przedszkolach, biurach, lokalach usługowych oraz w budynkach instytucji publicznych. Nasze płyny do dezynfekcji są wydajne i wysoce skuteczne.

Mogą być stosowane przy pomocy dozownika z pompką lub aplikowane bezpośrednio na przedmiot przy pomocy spryskiwacza. Po spryskaniu powierzchni należy odczekać kilkanaście sekund lub pozostawić do wyschnięcia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij