Title Image

Kabiny WC – Kabiny Sanitarne

Nasze kabiny WC to nie tylko dbałość o aktualne przepisy prawne, to także staranność wykończenia oraz funkcjonalność. W naszej ofercie posiadamy standardowe wymiary produktu oraz te, które przygotowujemy na indywidualne zamówienie, dzięki czemu są wygodne i komfortowe w użytkowaniu. Solidność naszych produktów sprawia, że są mogą być z powodzeniem użytkowane przez wiele lat.

Producent kabin WC z PW i HPL

Systemowe kabiny sanitarne produkujemy z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów (płyty wiórowe PW i laminat wysokociśnieniowy HPL), które także są odporne na wilgoć. Stosujemy ponadto okucia aluminiowe, które dodają konstrukcji solidności. Kabiny toaletowe mogą być mocowane na aluminiowych nóżkach lub wykonanych z tworzywa sztucznego. Proponujemy Państwu gotowe rozwiązania lub te dostosowane do wymogów inwestycji. Dzięki elastyczności naszej oferty produkty firmy Smok montowane są w toaletach galerii handlowych, szkołach, przedszkolach i innych budynkach użyteczności publicznej.

Kabiny posiadają odpowiednie wymiary, które powodują się uniwersalne w zastosowaniu. Idealnie wkomponują się w większość pomieszczeń sanitarnych, a dodatkowo będą prezentować się estetycznie i schludnie.

Nasze kabiny wykonujemy także pod indywidualny wymiar oraz specyfikację zaproponowaną przez klienta. Dzięki temu będą odpowiednio komponować się z wymiarami pomieszczeń oraz przyjętą aranżacją pomieszczeń sanitarnych. Ponadto jesteśmy elastyczni oraz otwarci na Państwa sugestie.

Produkcją mebli zajmujemy się od ponad 20 lat. Już na etapie projektowania i analizy potrzeb naszych klientów wiemy, jakie rozwiązania sprawdzą się w danej przestrzeni i będą niezawodne. Wspieramy naszych kontrahentów, dostarczając wysoką jakość produktu i usługi. Produkowane przez nas kabiny cechują się wysoką estetyką i nienagannym designem, są wysoce trwałe i odporne na uszkodzenia.

Kabiny sanitarne system PW

Kabiny WC
Specyfikacja techniczna

Kabina WC wykonana z płyty melaminowanej o grubości 18 mm

Drzwi o wymiarach: szerokość 70 – 90 cm i wysokości 180 cm, licujące się ze ściankami bocznymi o wymiarach min. 10 cm

Wymiary całkowite: wysokość 201 cm i głębokość 120 cm - przegrody lub przegrody zakańczającej

Wyposażona w nóżki z tworzywa o wysokości 15cm (możliwość regulacji wysokości) w kolorze: białym lub szarym (do wyboru)

dostępne akcesoria

wykończenie

Standardowy kolor płyty: biały lub jasno szary (do wyboru)

Widoczne krawędzie płyty zabezpieczone obrzeżem PVC grubości 1mm w kolorze płyty

Przegroda oraz boki mocowane do ściany za pomocą ceownika w kolorze: aluminium anodowane

Narożnik (przy zabudowie w kształcie litery „L”) zabezpieczony kątownikiem w kolorze: aluminium anodowane

Drzwi zabezpieczone przed wpadaniem do środka kątownikiem aluminiowym anodowanym

Drzwi wyposażone w dwa zawiasy samodomykające – grawitacyjne, gałkę oraz zamek ze wskaźnikiem stanu „wolne-zajęte” wykonane z tworzywa w kolorze: białym lub szarym

Na indywidualne zamówienie wykonujemy ścianki systemowe innych wymiarach i kolorach płyty meblowej oraz w różnych kolorach ceowniki i kątownik

Kabiny sanitarne HPL 1 (drzwi nakładane)

Kabiny WC HPL drzwi nakadane
Specyfikacja techniczna

Kabina WC wykonana z płyty HPL (wysokociśnieniowy laminat HPL) o grubości 12 mm

Drzwi o wymiarach: szerokość 70 – 90 cm i wysokości 180 cm, nałożone po 1,5 cm na ścianki boczne o wymiarach min. 8 cm

Wymiary całkowite: wysokość 201 cm i głębokość 120 cm - przegrody zakańczającej

Wyposażona w nóżki wykonane ze stali nierdzewnej w kolorze: białym, szarym lub cała ze stali nierdzewnej o wysokości 15 cm (możliwa regulacja wysokości)

dostępne akcesoria
wykończenie

Standardowy kolor płyty HPL: biały lub jasno szary (do wyboru), krawędzie czarne

Wyposażone w trzy zawiasy samodomykające – grawitacyjne stalowe, gałkę oraz zamek ze wskaźnikiem stanu „wolne- zajęte” wykonane z tworzywa w kolorze: białym, szarym lub ze stali nierdzewnej

Przegroda oraz boki mocowane do ściany za pomocą ceownika w kolorze: aluminium anodowane

Narożnik (przy zabudowie w kształcie litery „L”) zabezpieczony kątownikiem w kolorze: aluminium anodowane

Na indywidualne zamówienie wykonujemy kabiny w innych wymiarach i kolorach płyty meblowej oraz w różnych kolorach ceowniki i kątownik

Kabiny sanitarne HPL 2 (drzwi licowane z felcem)

Kabina HPL z felcem
Specyfikacja techniczna

Kabina WC wykonana z płyty HPL o grubości 12 mm

Drzwi o wymiarach: szerokości 70 – 90 cm i wysokości 180 cm, licowane (frezowane) ze ściankami bocznymi o wymiarach min. 8 cm

Wymiary całkowite: wysokość 201 cm i głębokość 120 cm - przegrody lub ścianki zakańczającej

Wyposażona nóżki wykonane ze stali nierdzewnej w kolorze: białym, szarym lub cała ze stali nierdzewnej o wysokości 15 cm (możliwa regulacja wysokości)

dostępna akcesoria
wykończenie

Standardowy kolor płyty HPL: biały lub jasno szary (do wyboru), krawędzie czarne

Wyposażone w trzy zawiasy samodomykające – grawitacyjne stalowe, gałkę oraz zamek ze wskaźnikiem stanu „wolne- zajęte” wykonane z tworzywa w kolorze: białym, szarym lub ze stali nierdzewnej

Przegroda oraz boki mocowane do ściany za pomocą ceownika w kolorze: aluminium anodowane

Narożnik (przy zabudowie w kształcie litery „L”) zabezpieczony kątownikiem w kolorze: aluminium anodowane

Na indywidualne zamówienie wykonujemy ścianki w innych wymiarach i kolorach płyty meblowej oraz w różnych kolorach ceowniki i kątownik

Kabiny WC z najlepszych materiałów

Ścianki systemowe HPL wykonane z laminatu wysokociśnieniowego są jednymi z najbardziej trwałych i odpornych rozwiązań dla kabiny sanitarnych, szczególnie w przypadku kabiny WC. Proces produkcji polega na nasączeniu włókien celulozy żywicą, a następnie sprasowaniu ich pod wysokim naciskiem. Ten innowacyjny materiał chroni kabiny systemowe HPL przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wilgocią. Dzięki temu są one idealnym rozwiązaniem nie tylko do toalet publicznych, ale również do szkół, ośrodków sportowych czy centrów handlowych, gdzie wymagana jest nie tylko trwałość, ale także estetyka i funkcjonalność.

Laminowane płyty wiórowe, zwane także PW, są idealnym materiałem do produkowania kabiny ustępowej. Prasowane w wysokiej temperaturze pod ciśnieniem i z użyciem specjalnych środków wiążących, płytom PW nadaje się niezwykłą trwałość. Dzięki temu ścianki systemowe i drzwi wykonane z tej płyty są znakomicie odporne na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć. Kabiny ustępowe wykonane z PW są również bardzo estetyczne i łatwe w utrzymaniu czystości. Pokryte melaminą, płytom tym można nadać dowolny wzór i kolorystykę, dzięki czemu kabiny systemowe z laminatu stanowią rozwiązanie idealne dla każdego wnętrza. Co więcej, ze względu na ich powszechną dostępność, kabiny WC z PW są stosunkowo niedrogie w realizacji, a jednocześnie bardzo trwałe i piękne.

Potrzebujesz nowoczesnych, trwałych i funkcjonalnych mebli?

Wyślij zapytanie lub zadzwoń pod numer

81 721 68 02

Doradzimy i przygotujemy propozycję z kosztorysem.

Wymiary i cena kabin WC

Wymiary kabin WC są bardzo istotnym elementem projektowania toalet publicznych. Wymagania w tej kwestii reguluje Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 roku. Dlatego też nasza firma projektuje kabiny sanitarne zgodnie z tymi wymaganiami, ale jednocześnie bardzo dbamy o estetykę i funkcjonalność urządzeń. Nasze kabiny systemowe są wykonane na indywidualne zamówienie klienta, co pozwala na dostosowanie ich do wielkości pomieszczenia, jego przeznaczenia i lokalizacji. Jednocześnie, zawsze zachowujemy najwyższą jakość wykonania, co w połączeniu z rozsądną ceną, gwarantuje zadowolenie naszych klientów. Nasz cennik obejmuje różne rodzaje kabin WC, w zależności od ich przeznaczenia i wymagań technicznych. Nasz asortyment jest zgodny z certyfikatem CE i posiada wymagane atesty, co pozwala na ich stosowanie na terenie całej Unii Europejskiej. Zaufaj naszemu doświadczeniu i skorzystaj z naszej oferty, by zapewnić swoim użytkownikom bezpieczne i wygodne warunki sanitarne.

Pomiar i montaż kabin

Przy zamawianiu indywidualnych kabin sanitarnych niezwykle ważne jest dokładne określenie wymiarów. Po dokonaniu pomiarów, które można wykonać samodzielnie z pomocą instrukcji, bądź zlecić to ekipie firmy Smok, możliwe jest wykonanie kabiny systemowej o dokładnie określonych wymiarach. Jednakże, należy pamiętać, że kabinę WC w miejscach użyteczności publicznej należy dostosowywać do potrzeb osób niepełnosprawnych, a wymiary kabiny powinny wynosić minimum 1,5 metra długości na 1 metr szerokości. Montaż kabin sanitarnych samemu nie jest trudny, jednak jeśli chcemy mieć pewność, że wszystko zostało wykonane właściwie i z myślą o bezpieczeństwie użytkowników, warto skorzystać z usług ekipy monterskiej firmy Smok. Dzięki ich doświadczeniu oraz umiejętnościom, montaż kabin przebiega sprawnie, a klienci mogą cieszyć się nowoczesną, funkcjonalną i bezpieczną kabiną WC.

Poznaj pozostałe produkty

Szafki
skrytkowe i schowkowe

Kabiny
sanitarne WC

Ścianki
giszetowe systemowe

Zabudowy
umywalek

Przebieralnie
basenowe i przyścienne

Szafki
ubraniowe BHP

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij