Title Image

Zabudowy umywalek

Zabudowy umywalek

System HPL

Specyfikacja techniczna

Zabudowa umywalek wykonana z płyty HPL o grubości 12 mm, wsparta na niewidocznej konstrukcji stalowej. Umywalki powinny być wpuszczane w blat lub stojące na blacie

Całość mocowana do ścian pomieszczenia i wsparta na nogach metalowych (lub bez nóg o ile pozwalają ściany i uzależnione jest także od wielkości zabudowy). Kolory nóg do wyboru

Wielkość zabudowy uzależniona jest od konkretnego miejsca w pomieszczeniu Zamawiającego

Standardowy kolor płyty HPL: biały lub jasno szary (do wyboru)

Krawędzie płyty: czarne (mogą być malowane na kolor płyty HPL na indywidualne zamówienie)

Materiał, z którego wykonany będzie blat można zamienić np. na posfroming

Listwy przyblatowe (kolor i wielkość do wyboru) stosujemy, jeśli są krzywe ściany i nie można zastosować samego silikonowania

Zabudowa systemowa umywalki

Zabudowy wykonujemy indywidualnie dostosowując się do wymogów Zamawiającego

Oferta naszej firmy to kompleksowe wyposażenie przestrzeni sanitarnych w zabudowę systemową. Oferujemy wykonanie blatów umywalkowych w galeriach handlowych, budynkach publicznych, zakładach pracy i innych. Całość instalacji wykonujemy na podstawie istniejącej infrastruktury, zgodnie z Państwa specyfikacją i oczekiwaniami. Z płyty HPL wykonujemy także kabiny WC oraz prysznicowe oraz parawany pisuarowe.

Blaty umywalkowe z płyty HPL

Zabudowa umywalek wymaga użycia materiałów odpornych na substancje czyszczące, wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ponadto materiał użyty do zabudowy musi wyróżniać się estetycznym wyglądem.

Z tego względu powszechnie stosowanym budulcem są laminowane płyty HPL. Powstają one w wyniku sprasowania ze sobą kilku warstw papieru, który dodatkowo impregnowany jest żywicą fenolową. Powierzchnia płyty także wykonana jest z dekoracyjnego papieru prasowanego oraz pokrytego żywicą melaminową. Proces produkcji płyty gwarantuje, iż nawet po kilku latach użytkowania nie zmieni swojego naturalnego wyglądu i jest wysoce odporna na działanie czynników zewnętrznych.

Nasza firma gwarantuje wysoką jakość wykonania oraz użytych materiałów. Udzielamy gwarancji na nasze instalacje.

Potrzebujesz nowoczesnych, trwałych i funkcjonalnych mebli?

Wyślij zapytanie lub zadzwoń pod numer

81 53 305 65

Zapraszamy także do naszego salonu przy alejach Racławickich 34 w Lublinie. Doradzimy i przygotujemy odpowiednią propozycję z kosztorysem.

Wyślij zapytanie

Płyny antybakteryjne i antywirusowe Smok

Jesteśmy producentem płynów antybakteryjnych/antywirusowych do dezynfekcji rąk oraz płynów o działaniu bakteriobójczym i wirusobójczym do dezynfekcji różnego rodzaju powierzchni zmywalnych mających i nie mających kontaktu z żywnością.

Dostępne pojemności płynów: 5l, 2l, 500 ml (ze spryskiwaczem).

Dostępne dla osób indywidualnych, firm oraz hurtowni.

Płyny naszej produkcji są bezzapachowe, ponieważ wykonane są na bazie oczyszczonego (rektyfikowanego) alkoholu etylowego. Oferowany przez nas produkt jest zarejestrowany jako produkt biobójczy i posiada stosowne pozwolenia: nr 2643/TP/2020 i 2680/TP/2020 wydane przez Urząd Rejestracji produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych na udostępnianie na rynku.

Zapraszamy do kontaktu

e-mail: firma@smok.biz.pl

tel. 81 72 16 802

kom. 660 450 607

kom. 601 144 248

Wyślij zapytanie

Poznaj pozostałe produkty

Szafki


skrytkowe i schowkowe

Kabiny


sanitarne WC

Ścianki


giszetowe systemowe

Zabudowy


umywalek

Przebieralnie


basenowe i przyścienne

Szafki


ubraniowe BHP

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij