Title Image

Dla firm i zakładów pracy

Firma Smok oferuje wysokiej jakości meble socjalne, które zagwarantują Twoim pracownikom komfort i poczucie bezpieczeństwa. Nasze meble wyprodukowane są z wysokiej jakości materiałów, posiadających dużą odporność na uszkodzenia powstające w wyniku codziennego użytkowania. Dbamy także o wyjątkową estetkę naszych produktów. Oferujemy gotowe rozwiązania oraz realizujemy projekty oparte o indywidualne zamówienie.

Wyposażenie szatni pracowniczej

Dostarczamy wyposażenie szatni pracowniczej w postaci przebieralni i szafek ubraniowych BHP oraz skrytkowych. Szafki pracownicze są niezbędne w zakładach pracy, gdzie konieczne jest używanie oddzielnej odzieży wierzchniej, co wiąże się z pozostawieniem prywatnej garderoby w skrytce. Oferowane przez naszą firmę szafki wykonane są z trwałej płyty HPL. Wyposażone zostały w zamek mechaniczny lub automatyczny, a także wieszaki. Wewnątrz szafki znajdują się półki pozwalające na wygodne przechowanie ubrań.

Funkcjonalne rozwiązania dla przestrzeni sanitarnych

Posiadamy także linię gotowych rozwiązań kabin sanitarnych (WC i prysznicowych) oraz przebieralni. Wszystkie nasze produkty posiadają niezbędne certyfikaty, a ich wymiary są zgodne z aktualnymi przepisami prawnym. Wykonujemy także zabudowę umywalek oraz instalujemy ścianki pisuarowe.

Potrzebujesz nowoczesnych, trwałych i funkcjonalnych mebli?

Wyślij zapytanie lub zadzwoń pod numer

81 721 68 02

Doradzimy i przygotujemy propozycję z kosztorysem.

Poznaj rozwiązania dla firm i zakładów pracy

Szafki pracownicze

Szafki pracownicze są niezbędnym wyposażeniem zakładów pracy, gdzie konieczna jest zmiana wierzchniej garderoby pracowników na uniformy zakładowe. Oferowane szafki BHP wykonane są z trwałej płyty HPL, która jest odporna na uszkodzenia, zarysowania, jest łatwa w utrzymaniu czystości oraz cechuje się bardzo estetyczną powierzchnią. To obecnie najsolidniejszy surowiec wykorzystywany do konstrukcji mebli socjalnych. Nasze szafki posiadają dwie półki oraz wieszaki. Mogą być wyposażone w zamek szyfrowy lub automatyczny. Dysponujemy gotowymi rozwiązaniami oraz wykonujemy projekty szafek pracowniczych na indywidualne zamówienie inwestora.

Kabiny natryskowe i WC

Kolejnym ważnym elementem wyposażenia zakładów pracy i wspólnej przestrzeni pracowniczej są rozwiązania sanitarne. Kabiny prysznicowe powinny być wytrzymałe, estetyczne oraz łatwe w utrzymaniu czystości. Z tego względu nasze produkty wykonujemy w większości z trwałej płyty HPL oraz PW. Gwarantuje to trwałość rozwiązania i jego niezawodność przez wiele lat użytkowania.

Wymiary naszych kabin są zgodne z aktualnymi wytycznymi i przepisami prawa. Na Państwa życzenie wykonujemy również kabiny według indywidualnej specyfikacji.

Zabudowy systemowe i ścianki

Przestrzeń sanitarna powinna być optymalnie wykorzystana oraz zaplanowana, tak aby osoby z niej korzystające czuły się komfortowo. Wykonujemy także zabudowy systemowe w oparciu o ścianki giszetowe. Wykonujemy zabudowy natryskowe, blaty i zabudowy umywalkowe oraz ścianki pisuarowe, które wykonane są z trwałych płyt HPL.

Szafki


skrytkowe i schowkowe

Kabiny


sanitarne WC

Ścianki


giszetowe systemowe

Zabudowy


umywalek

Przebieralnie


basenowe i przyścienne

Szafki


ubraniowe BHP

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij