Title Image

Dla firm i zakładów pracy

Firma Smok oferuje wysokiej jakości meble socjalne, które zagwarantują Twoim pracownikom komfort i poczucie bezpieczeństwa. Nasze meble wyprodukowane są z wysokiej jakości materiałów, posiadających dużą odporność na uszkodzenia powstające w wyniku codziennego użytkowania. Dbamy także o wyjątkową estetkę naszych produktów. Oferujemy gotowe rozwiązania oraz realizujemy projekty oparte o indywidualne zamówienie.

Wyposażenie szatni pracowniczej

Dostarczamy wyposażenie szatni pracowniczej w postaci przebieralni i szafek ubraniowych BHP oraz skrytkowych. Szafki pracownicze są niezbędne w zakładach pracy, gdzie konieczne jest używanie oddzielnej odzieży wierzchniej, co wiąże się z pozostawieniem prywatnej garderoby w skrytce. Oferowane przez naszą firmę szafki wykonane są z trwałej płyty HPL. Wyposażone zostały w zamek mechaniczny lub automatyczny, a także wieszaki. Wewnątrz szafki znajdują się półki pozwalające na wygodne przechowanie ubrań.

Funkcjonalne rozwiązania dla przestrzeni sanitarnych

Posiadamy także linię gotowych rozwiązań kabin sanitarnych (WC i prysznicowych) oraz przebieralni. Wszystkie nasze produkty posiadają niezbędne certyfikaty, a ich wymiary są zgodne z aktualnymi przepisami prawnym. Wykonujemy także zabudowę umywalek oraz instalujemy ścianki pisuarowe.

Potrzebujesz nowoczesnych, trwałych i funkcjonalnych mebli?

Wyślij zapytanie lub zadzwoń pod numer

81 721 68 02

Doradzimy i przygotujemy propozycję z kosztorysem.

Poznaj rozwiązania dla firm i zakładów pracy

Szafki pracownicze

Szafki pracownicze są niezbędnym wyposażeniem zakładów pracy, gdzie konieczna jest zmiana wierzchniej garderoby pracowników na uniformy zakładowe. Oferowane szafki BHP wykonane są z trwałej płyty HPL, która jest odporna na uszkodzenia, zarysowania, jest łatwa w utrzymaniu czystości oraz cechuje się bardzo estetyczną powierzchnią. To obecnie najsolidniejszy surowiec wykorzystywany do konstrukcji mebli socjalnych. Nasze szafki posiadają dwie półki oraz wieszaki. Mogą być wyposażone w zamek szyfrowy lub automatyczny. Dysponujemy gotowymi rozwiązaniami oraz wykonujemy projekty szafek pracowniczych na indywidualne zamówienie inwestora.

Kabiny natryskowe i WC

Kolejnym ważnym elementem wyposażenia zakładów pracy i wspólnej przestrzeni pracowniczej są rozwiązania sanitarne. Kabiny prysznicowe powinny być wytrzymałe, estetyczne oraz łatwe w utrzymaniu czystości. Z tego względu nasze produkty wykonujemy w większości z trwałej płyty HPL oraz PW. Gwarantuje to trwałość rozwiązania i jego niezawodność przez wiele lat użytkowania.

Wymiary naszych kabin są zgodne z aktualnymi wytycznymi i przepisami prawa. Na Państwa życzenie wykonujemy również kabiny według indywidualnej specyfikacji.

Zabudowy systemowe i ścianki

Przestrzeń sanitarna powinna być optymalnie wykorzystana oraz zaplanowana, tak aby osoby z niej korzystające czuły się komfortowo. Wykonujemy także zabudowy systemowe w oparciu o ścianki giszetowe. Wykonujemy zabudowy natryskowe, blaty i zabudowy umywalkowe oraz ścianki pisuarowe, które wykonane są z trwałych płyt HPL.

Szafki


skrytkowe i schowkowe

Kabiny


sanitarne WC

Ścianki


giszetowe systemowe

Zabudowy


umywalek

Przebieralnie


basenowe i przyścienne

Szafki


ubraniowe BHP