Title Image

Dla klubów fitness i obiektów sportowych

Szatnie i przebieralnie pełnią ważną rolę w klubach fitness, siłowniach oraz obiektach sportowych. Są pomieszczeniami przechodnimi, w których osoby korzystające zmieniają obecną garderobę i przechowują ją na czas korzystania z oferty obiektu. Z tego względu bardzo ważne jest, aby ich wyposażenie było trwałe, odpowiednio rozmieszczone oraz łatwe w utrzymaniu czystości. Ponadto szafki powinny być wyposażone w taki sposób, aby pozwalały na wygodne i bezpieczne przechowywanie osobistych przedmiotów.

Szafki ubraniowe do obiektów sportowych

Produkowane przez naszą firmę szafki spełniają wszelkie wymagania jakie stawia się meblom w przebieralniach. Wykonane są z trwałej i estetycznej płyty HPL, która jest łatwa w utrzymaniu czystości. Szafki posiadają półki oraz wieszaki na wygodne przechowywanie odzieży. W szafkach zastosowaliśmy zabezpieczania w postaci zamków szyfrowych oraz automatycznych, które są wygodne i skuteczne.

W naszej ofercie dysponujemy gotowymi rozwiązaniami, ale w zależności od Państwa potrzeb jesteśmy w stanie przygotować projekty zabudowy pomieszczenia według indywidualnej specyfikacji.

Ponadto oferta naszej firmy to zabudowy sanitarne. Oferujemy kabiny WC, prysznicowe oraz ścianki pisuarowe. Zabudowa ścianek giszetowych gwarantuje intymność i trwałość zabudowy z racji właściwości płyt PW i HPL. Nasze produkty są także łatwe w utrzymaniu czystości.

Potrzebujesz nowoczesnych, trwałych i funkcjonalnych mebli?

Wyślij zapytanie lub zadzwoń pod numer

81 53 305 65

Zapraszamy także do naszego salonu przy alejach Racławickich 34 w Lublinie. Doradzimy i przygotujemy odpowiednią propozycję z kosztorysem.

Wyślij zapytanie

Płyny antybakteryjne i antywirusowe Smok

Jesteśmy producentem płynów antybakteryjnych/antywirusowych do dezynfekcji rąk oraz płynów o działaniu bakteriobójczym i wirusobójczym do dezynfekcji różnego rodzaju powierzchni zmywalnych mających i nie mających kontaktu z żywnością.

Dostępne pojemności płynów: 5l, 2l, 500 ml (ze spryskiwaczem).

Dostępne dla osób indywidualnych, firm oraz hurtowni.

Płyny naszej produkcji są bezzapachowe, ponieważ wykonane są na bazie oczyszczonego (rektyfikowanego) alkoholu etylowego. Oferowany przez nas produkt jest zarejestrowany jako produkt biobójczy i posiada stosowne pozwolenia: nr 2643/TP/2020 i 2680/TP/2020 wydane przez Urząd Rejestracji produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych na udostępnianie na rynku.

Zapraszamy do kontaktu

e-mail: firma@smok.biz.pl

tel. 81 72 16 802

kom. 660 450 607

kom. 601 144 248

Wyślij zapytanie

Poznaj rozwiązania dla klubów fitness oraz siłowni

Szafki


skrytkowe i schowkowe

Kabiny


sanitarne WC

Ścianki


giszetowe systemowe

Zabudowy


umywalek

Przebieralnie


basenowe i przyścienne

Szafki


ubraniowe BHP

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij