Title Image

Dla klubów fitness i obiektów sportowych

Szatnie i przebieralnie pełnią ważną rolę w klubach fitness, siłowniach oraz obiektach sportowych. Są pomieszczeniami przechodnimi, w których osoby korzystające zmieniają obecną garderobę i przechowują ją na czas korzystania z oferty obiektu. Z tego względu bardzo ważne jest, aby ich wyposażenie było trwałe, odpowiednio rozmieszczone oraz łatwe w utrzymaniu czystości. Ponadto szafki powinny być wyposażone w taki sposób, aby pozwalały na wygodne i bezpieczne przechowywanie osobistych przedmiotów.

Szafki ubraniowe do obiektów sportowych

Produkowane przez naszą firmę szafki spełniają wszelkie wymagania jakie stawia się meblom w przebieralniach. Wykonane są z trwałej i estetycznej płyty HPL, która jest łatwa w utrzymaniu czystości. Szafki posiadają półki oraz wieszaki na wygodne przechowywanie odzieży. W szafkach zastosowaliśmy zabezpieczania w postaci zamków szyfrowych oraz automatycznych, które są wygodne i skuteczne.

W naszej ofercie dysponujemy gotowymi rozwiązaniami, ale w zależności od Państwa potrzeb jesteśmy w stanie przygotować projekty zabudowy pomieszczenia według indywidualnej specyfikacji.

Ponadto oferta naszej firmy to zabudowy sanitarne. Oferujemy kabiny WC, prysznicowe oraz ścianki pisuarowe. Zabudowa ścianek giszetowych gwarantuje intymność i trwałość zabudowy z racji właściwości płyt PW i HPL. Nasze produkty są także łatwe w utrzymaniu czystości.

Potrzebujesz nowoczesnych, trwałych i funkcjonalnych mebli?

Wyślij zapytanie lub zadzwoń pod numer

81 721 68 02

Doradzimy i przygotujemy propozycję z kosztorysem.

Poznaj rozwiązania dla klubów fitness oraz siłowni

Szafki


skrytkowe i schowkowe

Kabiny


sanitarne WC

Ścianki


giszetowe systemowe

Zabudowy


umywalek

Przebieralnie


basenowe i przyścienne

Szafki


ubraniowe BHP