Title Image

Dla szkół i przedszkoli

Nasza firma oferuje meble socjalne dla szkół oraz zabudowy systemowe (kabiny prysznicowe, WC, ścianki pisuarowe). Nasze meble i produkty wykonane zostały z wytrzymałej płyty HPL, dzięki czemu mogą być Państwo pewni inwestycji, jej trwałości i niezawodności.

Postaw na jakość mebli

Meble w szkołach poddawane są wielu wyzwaniom. Dzieci od najmłodszych lat lubią eksperymentować, testować granice i także sprawdzać wytrzymałość mebli. Płyta HPL powstaje w wyniku sprasowania wielu warstw papieru rdzeniowego impregnowanego żywicą fenolową. Proces odbywa się w odpowiednich warunkach termicznych i pod wpływem nacisku wysokiego ciśnienia. Otrzymana w ten sposób płyta, która dodatkowo pokrywana jest papierem dekoracyjnym, pokrywanym żywicą melaminową cechuje się wysoką trwałością. Jest to obecnie najbardziej odporny materiał wykorzystywany do konstrukcji mebli. Wybierając meble producenta Smok mogą być Państwo pewni ich niezawodności.

Funkcjonalne rozwiązania dla Twoich potrzeb

Znając dobrze specyfikę szkół i przedszkoli przygotowaliśmy ofertę dopasowaną do placówek oświatowych. Nasze szafki dostępne są w wymiarach opowiednio dopasowanych do potrzeb uczniów i nauczycieli. Oferujemy ponadto kabiny WC, prysznicowe przeznaczone do instalacji przy halach sportowych i basenach szkolonych. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i oczekiwania, wszystko po to aby maksymalnie dopasować się do Państwa potrzeb.

Potrzebujesz nowoczesnych, trwałych i funkcjonalnych mebli?

Wyślij zapytanie lub zadzwoń pod numer

81 721 68 02

Doradzimy i przygotujemy propozycję z kosztorysem.

Projekty kabin sanitarnych dla przedszkoli

Ścianka WC do przedszkola (drzwi wahadlowe)

Ścianka WC do przedszkola (drzwi wahadłowe)

Ścianka WC PW do przedszkola (drzwi licowane)

Ścianka WC PW do przedszkola (drzwi licowane)

Poznaj rozwiązania dla szkół i przedszkoli

Szafki szkolne z płyty HPL

Szafki szkolne to chętnie wybierana propozycja z naszej oferty. Nasze szafki posiadają standardowe wymiary, odpowiadające potrzebom dzieci. Szafki posiadają półki oraz wieszaki. Mogą być zamykane na szyfr mechaniczny lub zamek automatyczny. Wykonane są z trwałych materiałów odpornych na uszkodzenia, zarysowania, a także działanie wilgoci. Płyta HPL posiada gładką powierzchnię i jest łatwa w utrzymaniu czystości. Wyróżnia się także wysoką estetyką. Wykonujemy także zabudowy kaloryferów w przedszkolach.

W zależności od Państwa potrzeb jesteśmy w stanie przygotować indywidualne projekty szafek, które wkomponują się w istniejącą infrastrukturę.

 

Kabiny WC

Kabiny toaletowe to niezbędne wyposażenie toalet w placówkach oświatowych. Muszą cechować się odpowiednią wytrzymałością oraz wymiarami zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi. Dodatkowo w zależności od wieku dzieci powinny posiadać odmienne wymiary oraz kolorystkę. Nasza firma przygotowała propozycję trafiającą w potrzeby wszystkich placówek oświatowych.

Specjalnie dla przedszkoli i żłobków przygotowaliśmy propozycję kolorowych kabin WC. Kabiny dla przedszkoli posiadają ciepłą i przyjemną dla dzieci barwę. Wyposażone zostały w niskie drzwi – wahadłowe lub licowane – dodatkowo wyposażone w system anty zatrzaskowy, zabezpieczający palce przed przymknięciem. Wymiary kabin także dopasowane są do wieku dzieci, w ten sposób nie przytłaczają i gwarantują komfort oraz intymność najmłodszym.

Ofertę producenta Smok uzupełniają kabiny natryskowe/prysznicowe oraz przebieralnie. Wszystkie nasze produkty produkujemy z płyty HPL oraz PW. Gwarantuje to wytrzymałość i niezawodność zabudowy systemowej. Płyty są także łatwe w utrzymaniu czystości.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, przygotowując propozycję najlepiej odpowiadającą Państwa potrzebom.

Zabudowy


umywalek

Kabiny


sanitarne WC

Ścianki


giszetowe systemowe

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij