Title Image

Zabudowy systemowe

Firma Smok z Lublina dostarcza wysokiej jakości wyposażenie dla przestrzeni sanitarnych w budynkach użyteczności publicznej – hotelach, biurach, zakładach przemysłowych, galeriach handlowych, basenach czy szkołach. Zabudowy systemowe produkowane przez naszą firmę cechują się wysoką jakością i dopasowaniem do potrzeb klientów.

Pomieszczenia sanitarne są bardzo specyficzne. Wyposażenie narażone jest na uszkodzenia mechaniczne, działanie wilgoci czy silnych detergentów. Ponadto zabudowy systemowe powinny cechować się starannością wykonania i odpowiednią estetyką. Do produkcji ścianek systemowych i kabin sanitarnych wykorzystujemy wysokiej jakości płyty HPL oraz trwałe okucia. Kabiny są w pełni bezpieczne, wygodne w użyciu oraz utrzymaniu czystości.

Nasza oferta to również szafki BHP do przechowywania odzieży, szafki pracownicze i szatniowe. Konstrukcja szafek zapewnia niezawodne użytkowanie przez wiele lat, a także bezpieczne przechowywanie prywatnej garderoby. Szafki skrytkowe i ubraniowe powszechnie wykorzystywane są w szkołach, zakładach pracy, siłowniach, klubach fitness czy basenach.

Dostarczamy pełne wyposażenie pomieszczeni sanitarnych i przebieralni. Oferujemy ponadto blaty umywalkowe i przegrody natryskowe, przebieralnie i kabiny prysznicowe. W naszych systemach wykorzystujemy funkcjonalne ścianki giszetowe, które gwarantują trwałość i intymność osobom korzystającym z kabin WC czy natryskowych.

Potrzebujesz nowoczesnych rozwiązań?

Wyślij zapytanie lub zadzwoń pod numer

81 53 305 65

Zapraszamy także do naszego salonu przy alejach Racławickich 34 w Lublinie. Doradzimy i przygotujemy odpowiednią propozycję z kosztorysem.

Wyślij zapytanie

Poznaj nasze rozwiązania

Zabudowy
umywalek

Kabiny
sanitarne WC

Ścianki
giszetowe systemowe

Szatnie
przebieralnie

Szafki
skrytkowe i schowkowe

Szafki
ubraniowe BHP

Nasze zabudowy tworzymy z niezawodnych płyt PW i HPL. Oba rozwiązania spełniają wszystkie wymagania stawiane współczesnym zabudowom systemowych. Płyty są wysoce niepalne i odporne na działanie wilgoci. Dzięki tym właściwościom bardzo szybko zostały na popularności i powszechności zastosowania. Gwarantują świetny efekt estetyczny, dzięki pięknej i równej powierzchni. Jako całość kompozycji prezentują się bardzo elegancko i nowocześnie.

Cechy te świetnie wpisują się w oczekiwania użytkowników, którzy oczekują od łazienek publicznych, biurowych czy w zakładach pracy lub siłowniach nienagannego wyglądu, wysokiej estetyki oraz trwałości. Nasze rozwiązania gwarantują poczucie intymności oraz bezpieczeństwa w przechowywaniu prywatnej garderoby.

Stosowanie ścianek giszetowych pozwala na dowolną zabudowę przestrzeni sanitarnych czy przebieralni.

Meble socjalne dla branż

Meble socjalne to rozwiązania zaprojektowane z myślą o potrzebach konkretnych branż. Instalowane są w budynkach, gdzie konieczna jest zmiana garderoby lub jej tymczasowe przechowanie. Nasze produkty gwarantują trwałość i wysoką odporność mebli na uszkodzenia, a także łatwość w utrzymaniu czystości oraz nienagannego wyglądu.

Z naszych rozwiązań korzystają szkoły, instytucje publiczne, biura, zakłady pracy, baseny, kluby fitness czy siłownie.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij